8:00 - 19:00

Our Opening Hours Mon. – Fri.

388.7527525

Call Us For Free Consultation

Facebook

youtube

 

LV – Zigomatisko implantu kursi – Zigomatisko implantoloģijas kursi

Corsi Impianti Zigomatici - Corso Impianti Zigomatici e Pterigoidei Prezzi Costi > W > LV – Zigomatisko implantu kursi – Zigomatisko implantoloģijas kursi

Kursi, kas veltīti zigomātisko un pterigoīdu implantu izvietošanai

Tas ļauj piemērotam laikam ar smagu Kaulu masas samazināšanas apmēram 6 gadu laikā iegūt fiksētu ķirurģisku risinājumu ar noņemamu protezi, pēc tam, kad ieskrūvējiet Galigo fiksēto zobu protezi – ja ārsts Sava biroja jūtas zinātnē apzinās, ka viņš izvēlas pacientam pēc operācijas tūlītēja risinājuma, izmantojot tūlītējās slodzes. protokolu, tūlīt pēc operācijas ievietošanas fiksēto pagidu protēžu, izvairīšanās no vidējās sešu/ deveņu mēnešu gaidīšanas ar daudzām operācijām, kas nepieciešamas abiem iespējemiemel transplantātiem. *

Šie kursi ir redzami sejas un žokļu ķirurģiskie un pieredzējušie ārstiem, kuriem ir iepriekšējas iemaņas zoba žokļa rehabilitācijā ar zobu implantiem un kuri vēlas paplašināt savas prasmomates arī uz implanti zig.
Šis kurss ir veltīts zigomātisko implantu procedūrām, kas var:

Izvairieties no intensīvākas operācijas nepieciešamības.
Samaziniet kaulu potēšanas nepieciešamību.
Nodrošiniet pilnu arkas protēzi īsākajā laikā nekā potēšana.

Pamatkursā aplūkotās tēmas:

Zigomātisko implantu pamatprincipi
Diagnoze
Ārstēšanas plānošana
Riska novērtēšana
Ķirurģiskais protokols
Demonstrējumi
Praktiskā vingrošana

Apgūstiet prasmes veikt zigomatisku implantu ievietošanu un izmantojiet šo rīku risinājumu savā praksē.

. Kursa mērķis ir sniegt studentiem bioloģiskus, anatomiskus, ķirurģiskus, radioloģiskus, protezēšanas un instrumentālus priekšstatus, lai tehniku ​​atkārtotu pilnīgu autonomiju.
– Šis kurss ir veltīts zigomātisko implantu procedūrām, kas var:
izvairīties no intensīvākas operācijas nepieciešamības.
Samaziniet kaulu potēšanas nepieciešamību.
Nodrošiniet pilnu arkas protēzi īsākā laikā nekā autologā kaula transplantāts un sinusa pacelšana.

• Izvairieties no intensīvākas operācijas.
• Samaziniet kaulu potēšanas nepieciešamību.
• Nodrošiniet pilnu arkas protēzi īsākā laikā nekā potēšana.
• Šie kursi ir raksturīgi sejas un žokļu ķirurgiem un pieredzējušiem ārstiem, kuriem ir iepriekšējas iemaņas zoba žokļa rehabilitācijā ar zobu implantiem un kuri vēlas paplašināt savas prasmigomā arīt zisk implantus.

Atrofiskā bezjēdzīgā augšžoklis rada izaicinājumu gadījumos, kad ārsti plāno implantācijas-protezēšanas rehabilitācijas.
Jau 30 gadus ķirurgi kaulu tilpuma trūkumu ir kompensējuši ar kaulu transplantātu un sinusa pacelšanas procedūrām.

Tomēr ir alternatīva.

Izmantojot enkurošanu zigomātiskajā Kaulas + Palatine / pterygoid, MES tagad mēs varam atļaut aizkavētu iekraušanas protokolu vairākus 6 gadus, kas ļauj nodrošināt saīsinātu laiku, palielinot pacienta apmierinātību ar ļaujot tiem, kuri Cies no smagiem augšžokļa Kaulu zaudējumiem. lai atgūtu normālu dzīves kvalitāti. Ja klīnicists savā zobārstniecības kabinetā kopā ar pacientu pēc iejaukšanās tūlītēju iekraušanu uzskata par iespēju iespēju, viņš var veikt pilnīgu zināšanu un apziņas autonomiju.

Ir daudz apstākļu, kas diemžēl noved pie zobu zaudēšanas. Kā atrast galīgu risinājumu, kas noved pie smaida atgūšanas? Pat ja augšžokļa gadījumā notiek smaga atrofija, visefektīvākā atbilde ir zigomātiskā implanta tehnika. Tomēr ir jāvēršas pie profesionāļa, kurš spēj gūt augsta līmeņa darbības standartus, apvienot ar ilgu sertificētu pieredzi.

Viena no lielākajām priekšrocībām, ko nodrošina zigomātiskie implanti, un uz fiksētās protēzes uzstāda dažu mēnešu laikā pēc intervences beigām. Tas vive ar nosacījumiem, ka pacients tiek uzskatīts par piemērotu no medicīniskās viedokļa.

Tā ir īpaši piemērota ārstēšanas metode, kas cieš no smagas kaulu atrofijas. Pie tiem pieskaita arī tos, kuri pārcieš nopietnu periodonta slimību, ar nelielu kaulu izpildījumu.

Kā jau minēts, vispiemērotākā speciālista meklēšana prasa laiku un nekad nevajadzētu novērtēt par zemu. Starp ekspertiem smagās atrofijas ārstēšanā, izmantojot zigomātisko implantu tehniku, ir Dr Roberto Conte.

No akadēmiskā viedokļa pirmais pavērsiens tika šķērsots 1977. gadā, kad viņš Padujas universitātes pabeidza MEDICĪNU un ĶIRURĢIJU. Nākamajā gadā no 1978. gada 9. jūnija iestājas Padujas zobārstu reģistrā.

1981. gadā viņš sākotnēji savu profesionālo darbību kā implantologs. Pēc tam viņš strādāja par zobārstu savā birojā un turpināja speciālistu apmācības kursu lielajās universitātēs un zobārstniecības centros gan mūsu valstī, gan ārzemēs.

Roberto Konte vērā un pabeidzis ķirurģisko implantu uzlabošanas kursus. Viņš sekoja Tramonte, Masons, Pasqualini, Linkow un visbeidzot Branemark skolai. 2002. gadā viņš ieguva pēcdiploma grādu implantoloģijā Ņujorkas universitātē ar desertāciju par Pterigoīdu implantu.

Viņš ir piedalījies arī implantu ķirurģijas kursos, kurus vadīja vadošie starptautiskie eksperti. Kopš 1996. gada viņš ir piedalījies kursos un konferencēs par pterigoīdu implantu, veicot personiskus pētījumus tajā pašā Ņujorkas universitātē.

Kopš 1999. gada viņš ar direktoru prof. Morina palīdzību izstrādājis un personalizējis Pterigoīda implanta ķirurģisko protokolu, viņš ir izgājis kursus par Claud Bernard Lyon 1 University universitātē.

Beidzis implantu anatomijas specialitātes kursu Kloda Bernāra Lionas 1. universitātē.

Imanta anatomijas specialitātes kursa pasniedzējs Kloda Bernāra Lionas universitātē 1.

Implantu anatomijas specializācijas kursa pasniedzējs Žana Monē Sentetjēnas universitāte.

Publikācijas European Journal of Implant Protthontont autors – augšžokļa deguna blakusdobumu cerklāža un tūlītēja provizoriska protēze: trīs klīnisko gadījumu prezentācija

Publikāciju autors par Dental Cadmos Itālijā, ZMK Zahneilkunde, Management Und Kultur Vācijā.

Viņš ir uzstājies ar implantoloģijas konferencēm Itālijā un ārzemēs, Belgradā Esenē un NY universitātē – Ņujorkā

Klīniskais koordinators “NYU Tutor Project in Italy”, Ņujorkas Universitātes Zobārstniecības koledža, CDE Itālijas absolventu asociācija, privātprakse Padovā – Itālija

GISI runātājs a viceprezidents

Salento Odontostomatological Cenacle biedrs un pasniedzējs.

Ķirurgs ir izveidojis arī implantoloģiju Shool. Šajā zobārstu vidusskolā viņš pasniedz teorētiski praktisko kursu “Smagu atrofiju uzlabota rehabilitācija ar pterigoīdiem un zigomatiskiem implantiem”.

Vairāk nekā 43 gadus ilga medicīniskā darbība ļāva Dr Roberto Conte ārstēt tūkstošiem pacientu visā Itālijā. Pašlaik viņš katru gadu veic vairāk nekā 250 smagu atrofiju rehabilitācijas, izmantojot vismodernākās endosseous implantoloģijas metodes: Pterigoīdo, Režģa un Zigomatisko Implantoloģiju.

Translate »