8:00 - 19:00

Our Opening Hours Mon. – Fri.

388.7527525

Call Us For Free Consultation

Facebook

youtube

 

LT – Zigomatinių implantų kursai – Zigomatinių implantologijos kursai

Corsi Impianti Zigomatici - Corso Impianti Zigomatici e Pterigoidei Prezzi Costi > W > LT – Zigomatinių implantų kursai – Zigomatinių implantologijos kursai

Kursai, skirti zygomatiniams ir pterygoidiniams implantams įdėti

Tai leidžia tinkamiems pacientams, kuriems yra didelis kaulų tinklas, apie 6 metus gautą galutinį fiksuotą chirurginį tirpalą su nuimamu protezu, tada užsukite galutinį fiksuotą dantų protezą. Jei savo kabinete esantis gydytojas turėtų būti mokslininkas ir Samone, jis pasirinks pacientui bitų operatyvų skubų sprendimą, naudodamas neatidėliotinos apkrovos protokolą, iš karto bitų operacijas Ides fiksuotas laikinas proteza, išvengdamas vidutinio šešių / devynių mėnesių laukimo iš daugybės chirurginių intervencijų, reikalingų galimų slidinėjimo ir didelių sinusijų. keltuvams. *

Šie kursai skirti veido ir žandikaulių chirurgams bei patyrusiems gydytojams, turintiems ankstesniems žandikaulio reabilitacijos dantų implantams reikalingi, norintiems išplėsti savo įgūdžius iki zigomatinių implantų.
Šis kursas skirtas zigomatinių implantų procedūroms, kuriuos gali:

Venkite intensyvesnės operacijos.
Sumažinkite kaulų transplantatų poreikį.
Pateikite pilną lanko protezą už trumpesnį laiką į skiepijimą.

Pagrindinio kurso temos:

Pagrindiniai zigomatinių implantų principai
Diagnozė
Gydymo planavimas
Rizikos įvertinimas
Chirurginis protokolas
Demonstracijos
Praktika

Išmokite įgūdžių atlikti zigomatinį implantą ir pritaikykite šį sprendimą savo praktikoje.

. Kurso tikslas yra suteikti studentams biologinius, anatominius, chirurginius, radiologinius, protezinius ir instrumentinius sąvokas, kad technika būtų visiškai pakartota.
– Šis kursas skirtas zigomatinių implantų procedūroms, kuriuos gali:
vengti intensyvesnės operacijos.
Sumažinkite kaulų transplantatų poreikį.
Pateikite pilną lanko protezą už trumpesnį laiką in autologinis kaulo transplantatas ir sinuso pakėlimas.

• Venkite intensyvesnių operacijų.
• Sumažinkite kaulų transplantatų poreikį.
• Pateikite visą arkos protezą už trumpesnį laiką skiepijime.
• Šie kursai skirti veido ir žandikaulių chirurgams bei patyrusiems gydytojams, turintiems ankstesniems žandikaulio reabilitacijos dantų implantams reikalingi, norintiems išplėsti savo įgūdžių ikių zigomatinių implantus.

Atrofinė bedantė viršutinė žandikaulis kelia iššūkį tais atvejais, kai gydytojai planuoja implantuoti protezavimo reabilitaciją.
Jau 30 metų chirurginis kaulų apimties trūkumas kompensavo kaulų transplantatą ir sinuso pakėlimo procedūrą.

Tačiau yra alternatyva.

Tvirtindami zigomatinį kaulą + Palatine / Pterygoid, mes dabar galime leisti atiduoti apkrovos protokolą maždaug 6 mėnesiams, arba tai leidžia žymėti sutrumpinti gydymo laiką,
didinti paciento dėmesį ir leisti kuelioketee nueva luke, viral žymiai tiei susigrąžinti normalą gyvenimo kokybę.
Jei gydytojas savo odontologijos kabinete kartu su savo pacientų pooperacinėmis mano, kad greitas pakrovimas yra galimas variantas, visiškai savarankiškai žinantis ir sąžiningas, jis gali arba atlikti

Yra daug aplinkybių, kurios, deja, lemia dantų netekimą. Kaip rasti galutinį sprendimą, kuris atgautų šypsenas? Net esanti viršutinė žandikauliui, kuriai yra svarbiausia atrofija, veiksmingiausias atsakymas yra zygomatinio implanto technika. Tačiau būtina atsižvelgti į profesionalą, galintį garantuoti aukščiausią lygio darbo standartą, kartu su ilga sertifikuota patirtimi.

Vienas didžiausių privalumų, kurie gali būti suprojektuoti, yra fiksuoto protezo įrengimo per kelis kartus nuo operacijos pabaigos. Visa tai su sąlyga, kad pacientas yra laikomas tinkamu medicininiu požiūriu.

Tai ypač tinkamas gydymo pacientams, kenčiantiems nuo sunkių kaulų atrofijų. Prie jų pridedami tie, kurie ištveria sunkią periodonto ligą ir turi mažiau kaulų likučių.

Kaip jau minėta, tinkamiausio specialisto paieškos užtrunka ir kada nors būti nuvertinta. Tarp sunkiųjų atrofijų gydymo naudojant zigomatinius implantus ekspertų yra daktaras Roberto Conte.

Akademiniu požiūriu, pirmiausia etapas buvo įveiktas 1977 m., Kai jis Paduvos universitetas baigė medicinos ir chirurgijos studijas. Kitais metais nuo 1978 m. Birželio 9 d. Bus įrašyta į Paduvos odontologų registrą.

1981 m. Jis pradėjo savo implantologą profesinę veiklą. Tada dirbo odontologu savo kabinete ir tęsti specializuotus mokymo kursus didžiuosiuose mūsų krašte ir užsienio universitetuose ir odontologijos centruose.

Roberto Conte iš tikrųjų baigė chirurginių implantų tobulinimo kursus. Jis mokėsi Tramonte, Masonai, Pasqualini, Linkow ir galiausiai Branemark mokykloje. 2002 m. Jis įgijo implantologijos magistro laipsnį Niujorko universitete, baigdamas disertaciją apie pterygoidinį implantą.

Jis taip pat siūlo implantų chirurgijos kursuose, kuriuos vedė pagrindiniai tarptautiniai ekspertai. Nauja 1996 m. Jis siūlo pterygoidinio implanto kursuose ir konferencijose, vykdydamas asmenines studijas ir tyrimus tame pačiame Niujorko universitete.

Nauja 1999 m. Jis lankė karvedžių kursus Claude Bernard Lyon 1 universitete, padedamas direktoriaus prof. Morino, kurdamas ir pritaikydamas chirurginį pterygoidinio implanto protokolą.

Baigė implantų anatomijos specialybės kursas Claude Bernard Lyon universitete 1.

Implantų anatomijos specialybės kurso dėstytojas Claude Bernard Lyon universitete 1.

Implantų anatomijos specialybės kurso dėstytojas Jean Monnet Saint Etienne universitetas.

Autorius, publikuotas Europos žurnale „Implant Protthontontics“ – viršutinių žandikaulių sinusų ir neatidėliotino laikino protezavimo cerclage: trijų klinikinių atvejų pristatymas.

„Publikacijų apie„ Dental Cadmos “Italijoje,„ ZMK Zahneilkunde “,„ Management Und Kultur “Vokietijoje, autoreus.

Jis skaitė implantologijos konferencijas Italijoje ir užsienyje, Belgrade Esene ir NY universitete – Niujorke

Klinikinis koordinatorius „NYU Tutor Project in Italy“, Niujorko universiteto odontologijos koledžas, CDE Italijos absolventų asociacija, privati ​​praktika Padovoje – Italija

GISI pranešėjas ir viceprezidentas

„Salento Odontostomatological Cenacle“ narys ir dėstytojas.

Chirurgas taip pat sukuria implantologiją „Shool“. Šioje vidurinėje odontologų mokymo mokykloje jis dėstė teorinius-praktinius kursus „Pažangi sunkiųjų atrofijų reabilitacijos pterygoidiniais ir zigomatiniais implantais“.

Plačiau 43 metų medicininėje veikloje leido dr. Roberto Conte gyd tūkstančius pacientųfaceje Italijoje. Šiuo metu jis atlieka daugiau kaip 250 sunkių atrofijų reabilitacijos, naudodamas pažangiausias endosseous implantologijos metodikas: Pterygoid, Grids ir Zygomatic Implantology.

Translate »