8:00 - 19:00

Our Opening Hours Mon. – Fri.

388.7527525

Call Us For Free Consultation

Facebook

youtube

 

EE – Sügomaatse implantaadi kursused

CONTACT WHATSAPP

+393397129430

CONTACT WHATSAPP

On palju asjaolusid, mis kahjuks põhjustavad hammaste kaotust. Kuidas leida lõplik lahendus, mis viib naeratuse taastumiseni? Isegi tõsise atroofia all olev ülalõua korralikult kõige tõhusam vastus zygomaatilise implantaadi tehnika. Mis on vaja pöörduda spetsialisti poole, kes on võimeline tagama kõrgetasemelised tööstandardid koos pika sertifitseeritud kogemusega.

Zygomaatiliste implantaatide üks suurimaid eeliseid on fikseeritud proteesi paigaldamine mõne kuu jooksul pärast sekkumise lõppu. Kõik vt eeldusel, et patsientide meditsiinilisest vaatepunktist sobivaks.

See on eriti sobiv ravi raske luu atroofia all kanatovatele patsientidele. Nendele lisanduvad vajadus, kes kanatovad tõsise parodondihaiguse kõik, kus on vähe luujääke.

Nagu juba mainitud, võtab kõige sobivama spetsialisti otsimine aega ja seda ning see kunagi kunagi alahinnata. Sügavate implantaatide tehnika abil raskete atroofiate ravimise ekspertide esemete kohta dr Roberto Conte.

Akadeemilisest vaatepunktist ületati esimene verstapost 1977. aastal, kui ta lõpetas Padua Ülikooli meditsiini ja kirurgia. Järgmisel aastal registreerimises Padova hambaarstide registrisse alates 9. juunist 1978.

Aastal 1981 alustas ta oma erialast tegevust implantoloogina – nii, et ta oma kabinetis hambaarstina ja jätkas spetsialisti koolituskursust suuremates ülikoolides ja hambaravikeskustes nii meie riigis kui ka välismaal.

Roberto Conte on tegelikult läbinud kirurgide implantaatide täiustamise kursused, mis järgivad Tramonte, Masons, Pasqualini, Linkowi kooli ja viimase Branemarki. 2002. aastal omandas ta New Yorgi ülikoolis magistrikraadi implantoloogias ja lõputöö teemal Pterygoid Implant.

Ta on osalenud ka juhtivate rahvusvaheliste ekspertide korraldatud implantaadikirurgia kursustel. Alates 1996. aastast on ta osalenud Pterygoidi implantaadi kursustel ja konverentsidel, viies läbi isiklikke uuringuid ja uuringuid samas New Yorgi ülikoolis.

Alates 1999. aastast on ta direktori prof Morini abiga läbinud Claude Bernard Lyon 1 ülikool kaadriõppe kursused, töötades välja ja isikupärastades Pterygoidi implantaadi kirurgilist protokolli.

Lõpetanud implantaadi anatoomia eriala kursuse Claude Bernard Lyon 1 ülikoolis.

Claude Bernard Lyoni ülikooli 1 implantaadi anatoomy eriala kursuse lektor.

Implantaadi anatoomia spetsialiseerumiskursuse lektor Jean Monnet Saint Etienne’i ülikool.

Väljaande European Journal of Implant Prosthodontics – ülalõuaurkepõletike ja kohese esialgse proteesi väljaandmise autor: kolme kliinilise juhtumi tutvustus.

Dental Cadmose väljaannete autor Itaalias, ZMK Zahneilkunde, Management Und Kultur Saksamaal.

Ta on esitanud implantoloogiakonverentse Itaalias ja välismaal, Belgradis Essenis ja NY ülikoolis – New Yorgis

Kliiniline koordinaator “NYU juhendaja projekt Itaalias”, New Yorgi ülikooli hambaravikolledž, CDE Itaalia lõpetajate ühing, erapraksis Padovas – Itaalia

GISI esineja ja asepresident

Salento Odontostomatoloogilise Cenacle’i liige ja õppejõud.

Operatsioon loonud ka Shooli implantoloogias. Selles hambaarstide keskkoolis õpetab ta teoreetilis-praktilist kursust “Raskete atroofiate täiustatud rehabilitatsioon pterygoidsete ja zygomaatiliste implantaatidega”.

Rohkem kui 43 aastat kestnud meditsiiniline tegevus on võimaldanud dr Roberto Conte’il ravida tuhandeid patsiente kogu Itaalias. Praegu teostab ta igal aastal üle 250 raskete atroofiate rehabilitatsiooni, nende kõige arenenumaid endosseous implantoloogia tehnikaid: Pterygoid, Grids ja Zygomatic Implantology.

Kursused, mis on pühendatud sygomaatiliste ja pterügoidsete implantaatide paigaldamisele

See näeb sobivatel Raske luukadusega saada lõpliku fikseeritud kirurgilise lahenduse eemaldamise proteesiga umbes 6 kuud, mille keerake lõplik fikseeritud hambaprotees Sisse – kui teema kabineti arst tunneb teadused ja teadused, kui ta otsustab patsiente, pärast operatsiooni viivitamatu lahendus vahetu koormuse protokolli
abil saab fikseeritud ajutise proteesi kohe pärast operatsiooni, vältides keskmist kuue / üheksa kuu pikkust ootamist arvukate kirurgiliste sekkumistega, mis on nii võimalikuks pookimiseks kui ka pookimiseks. suurte siinusetõstukite jaoks. *

Need kursused on mõeldud näo- ja lõualuukirurgidele ja kogenud kliinikutele, kellel on varasemad oskused hambaimplantaadid abil lõualuu lõualuu taastusravis ja kes soovivad laiendada oma oskusi ka sügoomimplantaatidele.
See kursus on pühendatud sügomaatse implantaadi protseduuridele, mis võivad:

Vältige vajadust intensiivsema operatsiooni järele.
Vähendage luu siirdamise vajadust.
Pakkige täisvõlveprotees vähem aega kui pookimine.

Põhikursuse teemad:

Sügomaatiliste implantaatide aluspõhimõtted

Diagnoos
Ravi kavandamine
Riskide hindamine
Kirurgiline protokoll
Demonstratsioonid
Praktiline harjutus

Õppige zygomaatilise implantaadi paigaldamise oskusi ja rakendamist selle ravilahendust oma praktikas.

. Kursuse eesmärk on pakkuda üliõpilastele bioloogilisi, anatoomilisi, kirurgilisi, radioloogilisi, proteesi ja instrumentaalseid mõisteid, et oleks võimalik tehnikat täielikult autonoomselt korrata.
– Vt kursus on pühendatud sügomaatse implantaadi protseduuridele, mis võivad olla:
eriti vaja intensiivset operatsiooni järele.
Vähendage luu siirdamise vajadust.
Pakkige täielik kaareprotees vähem kui aja jooksul kui autoloogse luu siirdamine ja siinuse tõstmine.

• Vältige vajadust intensiivsema operatsiooni järele.
• Vähendage luu siirdamise vajadust.
• Pakkige täisvõlveprotees vähem aega kui pookimine.
• Need kursused on mõeldud näo- ja lõualuukirurgidele ja kogenud kliinikutele, kellel on varasemad oskused hambaimplantaatidega lõualuu lõualuu taastusravis ja kes soovivad laiendada oma oskusi sügoomimplantaatidele.

Atroofiline ebamugav ülalõualuu on väljakutse kirjutatud, kui arstid plaanivad implanteerida proteeside taastusravi.
Juba 30 aastat on kirurgid luude mahu puudumist kompenseerinud luusiirdamise ja siinusetõstmise protseduuridega.

Kõigi kohta olemas alternatiiv.

Sügomaatse luu + Palatine / Pterygoid ankurdamise kaudu saame nüüd lubada viivitatud laadimisprotokolli umbes 6 kuud, mis on selgelt määratletud raviaegu, suurendab patsiendi rahulolu ja pakub vastuseid tugealades tugeva ua normaalse elukvaliteedi taastamiseks.
Kui arst peab pärast operatsiooni oma hambaravikabinetis koos patsiendi viivitamatut laadimist võimalikuks võimaluseks, on ta teadmiste ja südametunnistuse profiiliks autonoomias võimeline seda teostama.

Translate »